Часто можна почути твердження, що здорова людина — людина щаслива. Це дійсно так. Для того, щоб людина могла почувати себе щасливою, фахівці пропонують кілька рецептів щастя.

Чиніть так ніби ви щасливі й показуйте це оточенню

Чому декому з нас щастя посміхається все життя, а іншим постійно не щастить? Винні в цьому наші гени. Виявляється, вони «несуть відповідальність» за 50-80% чинних рівнів щастя, таких як кохання, наявність родини та близьких друзів.

Чи може людина, генетично схильна до нещасть, навчитися бути щасливою? Безумовно. Для цього треба лише чинити так, ніби ви щасливі. Адже наші дії безпосередньо впливають на наші почуття.

Споживайте щодня по три волоські горіхи

Усім відомо, що їхні зерна надзвичайно цілющі, вони не лише корисні здоровій людині, але і допомагають при захворюваннях шлунку, мозку, серця, печінки.

Існують наукові твердження, що коли ми щодня будемо споживати лише по три горіхи, саме стільки може засвоїти наш організм за добу, то подаруємо собі ще 7 років життя!

Вживайте обов’язкові для міцного здоров’я продукти

Вчені радять для міцного здоров’я регулярно вживати в їжу 10 основних продуктів, які дають організму все необхідне і головне, не мають у своєму складі шкідливих домішок:

  • молоко нежирне,
  • картопля,
  • стиглі помідори,
  • шпинат,
  • морська риба,
  • банани,
  • чорний хліб з борошна грубого помелу,
  • цитрусові,
  • квасоля,
  • рослинна олія.

Причому, зовсім не обов’язково харчуватися тільки цими продуктами, однак зазначені харчові продукти повинні обов’язково бути у вашому щоденному раціоні в значній кількості.

Постійно тренуйте власний інтелект

Як показали дослідження французьких вчених, перші ознаки старіння головного мозку з’являються у людини вже в 30-35 років. Утім, процес старіння можна загальмувати за допомогою регулярної інтелектуальної діяльності.

У людей, які регулярно читають, розв’язують задачі чи грають на фортепіано, ознаки старіння мозку виявлені не так яскраво, як у людей, котрі ведуть пасивний спосіб життя.

Споживайте природні еліксири здоров’я

Хліб грубого помелу. В ньому є майже всі вітаміни групи B. А завдячуючи їм, нормально функціонує нервова система, м’язи, а також покращується обмін речовин. Водночас, клітковина – прекрасна профілактика захворювань коронарних судин і раку товстого кишківника. Вона також прискорює процес травлення, а, отже, допомагає зберігати струнку фігуру.

Шматочок хліба дає відчуття ситості на декілька годин, а це дуже важливо для тих, хто «сидить» на дієті.

Тверді сири. Це один з найбагатших джерел кальцію. Пару шматочків жовтого сиру кожен день — і вам не доведеться страждати остеопорозом та карієсом.